Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/common.php on line 337 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/read.php on line 490 Forum ze Stoda :: Stod :: Trojka
Stod :  forum.zestoda.net forum.zestoda.net
Stod a vše, co se ho týká 
Trojka
Autor: Pen (IP zapsáno)
Datum: 26.02.2006 11:46

Snad není mezi našimi spoluobčany nikdo, kdo by v minulosti neslyšel o restauraci Trojka. Často mi lidi říkají, proč jen jsem si jí nevyfotil, když ještě byla "celá". Je pravda, že pokud se posledních několik měsíců ve Stodě mluví o Trojce již málo je to ve spojení s konzumací "zlatavého moku". A jaká vlastně byla Trojka, restauračka začouzená? No pro ty, kteří si rádi zavzpomínají, jak vlastně vypadala mám několik fotografií na webu na adrese
[www.unimarket.wz.cz]. Protože, jako současný majitel, se i nostalgicky zajímám o historii této budovy sbírám informace i dobové fotografie Trojky. Bohužel vlivem bývalých majitelů došlo ke zničení spousty fotografií, stavebních plánů a třeba i studie na přestavbu objektu na hotel. Proto uvítám jakékoliv další informace jak Trojka fungovala v době minulé. V budoucnu k fotografiím na výše uvedené adrese přibude i článek věnovaný historii tohoto objektu. Tímto bych chtěl i poděkovat těm lidem, kteří mi poskytly své, pro mě cenné, vzpomínky na hospodu z období kolem poloviny minulého století.
Takže co vlastně bude na místě bývalé resturace? Prohlédněte si galerii fotografií na [www.marketstod.wz.cz], a lecos se dozvíte...nebo ne?

Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466 Warning: htmlentities(): charset `Windows-1250' not supported, assuming utf-8 in /DISK2/WWW/zestoda.net/forum/posting.php on line 466
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci.
Toto fórum používá Phorum.